Partits del #PlanterGrana per aquest cap de setmana

32 enfrontaments programats entre dissabte i diumenge

SUB 7

Borges del Camp – Sub7 A
Diumenge 01-10-2023, a les 10 h, Borges del Camp

SUB 8

Sub8 C – Vila-seca B
Dissabte 30-09-2023, a les 10.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub8 B – NSA Camp Joliu A
Diumenge 01-10-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub8 A – Canonja B
Dissabte 30-09-2023, a les 9 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 9

Sub9 C
Ajornat

Sub9 B – Pastoreta A
Diumenge 01-10-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

TecniFutbol Salou A – Sub9 A
Diumenge 01-10-2023, a les 10 h, Cusa

Sub 10

Sub10 E – San Salvador A
Dissabte 30-09-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Mont-roig Atlètic – Sub10 D
Dissabte 30-09-2023, a les 12 h, Mont-roig del Camp

Sub10 C – Sant Pau B
Dissabte 30-09-2023, a les 10.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Fundació Reus B – Sub10 B
Diumenge 01-10-2023, a les 9 h, Annex Reus

Sub10 A – TecniFutbol Salou A
Dissabte 30-09-2023, a les 9 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub 11

Base Marc Bartra B – Sub11 C
Dissabte 30-09-2023, a les 10.45 h, Cunit

Selva del Camp A – Sub11 B
Diumenge 01-10-2023, a les 10.30 h, La Selva del Camp

Cambrils A – Sub11 A
Dissabte 30-09-2023, a les 10.45 h, Cambrils

Sub 12

Sub12 D
Ajornat

Sub12 C – Sant Pau B
Diumenge 01-10-2023, a les 10.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 B – Sant Pau B
Diumenge 01-10-2023, a les 10.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 A – TecniFutbol Tarragona A
Dissabte 30-09-2023, a les 10.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

INFANTILS

Infantil F – Escola Base Calafell
Diumenge 01-10-2023, a les 17.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil E – Catllar A
Dissabte 30-09-2023, a les 13.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil D – Pastoreta A
Diumenge 01-10-2023, a les 13.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Altafulla A – Infantil C
Dissabte 30-09-2023, a les 13 h, Altafulla

Infantil B – Vilanova A
Diumenge 01-10-2023, a les 15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

UE Cornellà – Infantil A
Dissabte 30-09-2023, a les 18.30 h, Cornellà

CADETS

Torreforta B – Cadet E
Diumenge 01-10-2023, a les 16 h, Torreforta

Cadet D – Bellvei A
Dissabte 30-09-2023, a les 18.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Escola Cambrils A – Cadet C
Diumenge 01-10-2023, a les 9.30 h, Cambrils

Sant Cugat B – Cadet B
Dissabte 30-09-2023, a les 13.30 h, Sant Cugat

CE Sabadell A – Cadet A
Dissabte 30-09-2023, a les 16 h, Sabadell

JUVENILS

Base l´Arboç B – Juvenil D
Diumenge 01-10-2023, a les 12 h, Arboç

Santes Creus A – Juvenil C
Dissabte 30-09-2023, a les 19.45 h, Reddis

Juvenil B – Marianao Poblet A
Dissabte 30-09-2023, a les 16 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

FC Barcelona – Juvenil A
Diumenge 01-10-2023, a les 12 h, Ciutat Esportiva FCB

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *