Propers partits del Planter Grana (28-29 d’octubre)

33 enfrontaments de lliga programats per aquest cap de setmana

DEBUTANTS

Debutants B
Descansa

Debutant A  – Torreforta A
Dissabte 28-10-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 7

Cambrils Unió A – Sub7 A
Diumenge 29-10-2023, a les 9.30 h, Cambrils

SUB 8

Sub8 C – Costa Daurada B
Diumenge 29-10-2023, a les 9.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub8 B – Sant Pau B
Diumenge 29-10-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub8 A – Vila-seca A
Diumenge 29-10-2023, a les 9.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 9

Base Pallaresos B – Sub9 C
Dissabte 28-10-2023, a les 10.30 h, Els Pallaresos

Sub9 B
Descansa

Escola Valls A – Sub9 A
Diumenge 29-10-2023, a les 10.15 h, El Vilar

SUB 10

Floresta C – Sub10 E
Diumenge 29-10-2023, a les 9 h, La Floresta

Constantí A – Sub10 D
Diumenge 29-10-2023, a les 10 h, La Coma

Sub10 C – Base Pallaresos B
Diumenge 29-10-2023, a les 10.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Montblanc A – Sub10 B
Dissabte 28-10-2023, a les 11 h, Montblanc

Sub10 A – Sant Pau A
Dissabte 28-10-2023, a les 9 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 11

Roda Berà A – Sub11 C
Dissabte 28-10-2023, a les 9 h, Roda Berà

Pare Manyanet A – Sub11 B
Dissabte 28-10-2023, a les 9 h, Pare Manyanet

Ef Base Calafell A – Sub11 A
Diumenge 29-10-2023, a les 11.30 h, Calafell

SUB 12

Sub12 D – Sant Pau D
Dissabte 28-10-2023, a les 12 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 C
Ajornat

Sub12 B – Sant Pau A
Diumenge 29-10-2023, a les 10.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 A – Costa Daurada A
Dissabte 28-10-2023, a les 10.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

INFANTILS

San Salvador A – Infantil F
Dissabte 28-10-2023, a les 12 h, San Salvador

Infantil E – Fundació Pobla Mafumet B
Dissabte 28-10-2023, a les 15.15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil D – Mont-roig Atlètic
Diumenge 29-10-2023, a les 13.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil C – Base Marc Bartra C
Dissabte 28-10-2023, a les 13.30 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Cerdanyola Vallès B – Infantil B
Dissabte 28-10-2023, a les 18.15 h, Cerdanyola del Vallès

Infantil A – Hospitalet A
Dissabte 28-10-2023, a les 13.30 h, Altafulla

CADETS

Cadet E – Canonja C
Diumenge 29-10-2023, a les 16.45 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Cadet D – Sant Pau B
Diumenge 29-10-2023, a les 15 h, Instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Vila-seca A – Cadet C
Dissabte 28-10-2023, a les 13.15 h, Vila-seca

Castelldefels B – Cadet B
Diumenge 29-10-2023, a les 18.15 h, Castelldefels

Hospitalet A – Cadet A
Dissabte 28-10-2023, a les 20 h, Hospitalet

JUVENILS

Bellvei B – Juvenil D
Diumenge 29-10-2023, a les 12.30 h, Camp Joliu

Canonja A – Juvenil C
Diumenge 29-10-2023, a les 19.15 h, La Canonja

Santboià A – Juvenil B
Dissabte 28-10-2023, a les 19.45 h, Sant Boi

Damm B – Juvenil A
Diumenge 29-10-2023, a les 18 h, Damm

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *