Propers partits del Planter Grana (2-3 de desembre)

32 enfrontaments de lliga programats per aquest cap de setmana

SUB 7

Base Hospitalet A – Sub7 A
Dissabte 02-12-2023, a les 11.30 h, Hospitalet de l’Infant

SUB 8

Salou A – Sub8 C
Diumenge 03-12-2023, a les 9 h, Salou

Sub8 B – Roda de Berà A
Diumenge 03-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub8 A – Floresta A
Diumenge 03-12-2023, a les 9.15 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 9

NSA Camp Joliu A –  Sub9 C
Dissabte 02-12-2023, a les 10.15 h, Camp Joliu

Cambrils Unió B – Sub9 B
Diumenge 03-12-2023, a les 9.15 h, Cambrils

Base Hospitalet Infant A – Sub9 A
Dissabte 02-12-2023, a les 10 h, Hospitalet de l’Infant

SUB 10

Sub10 E – Salle Tarragona A
Dissabte 02-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Ramon Sicart B – Sub10 D
Dissabte 02-12-2023, a les 10.30 h, Llorenç del Penedès

Vila-seca B –  Sub10 C
Dissabte 02-12-2023, a les 9 h, Vila-seca

Sub10 B – Fundació Pobla Mafumet A
Diumenge 03-12-2023, a les 9.15 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub10 A – Amposta A
Dissabte 02-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 11

Sub11 C
Descans

Sub11 B – Torreforta B
Dissabte 02-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

TecniFutbol A – Sub11 A
Diumenge 03-12-2023, a les 10 h, Cusa

SUB 12

Sub12 D – Torreforta B
Dissabte 02-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Riudoms A – Sub12 C
Dissabte 02-12-2023, a les 12 h, Riudoms

Sub12 B – Riudoms B
Diumenge 03-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 A – Amposta A
Dissabte 02-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

INFANTILS

Infantil F – Espluga Francolí A
Diumenge 03-12-2023, a les 13.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil E – Sant Pau C
Dissabte 02-12-2023, a les 17.15 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Infantil D – Torreforta B
Dissabte 02-12-2023, a les 13.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

EF Base Calafell – Infantil C
Diumenge 03-12-2023, a les 15 h, Calafell

Infantil B – Cambrils A
Diumenge 03-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Damm A – Infantil A
Diumenge 03-12-2023, a les 16 h, Damm

CADETS

Turo Mont-roig A – Cadet E
Dissabte 02-12-2023, a les 11 h, Turó

Cadet D – Base Marc Bartra B
Diumenge 03-12-2023, a les 18 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Torreforta A – Cadet C
Dissabte 02-12-2023, a les 16.30 h, Torreforta

Cadet B – Cornellà B
Dissabte 02-12-2023, a les 15.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sant Cugat A – Cadet A
Diumenge 03-12-2023, a les 12.20 h, Sant Cugat del Vallès

JUVENILS

EFB Calafell C – Juvenil D
Diumenge 03-12-2023, a les 15 h, Calafell

Escola Valls A – Juvenil C
Diumenge 03-12-2023, a les 16 h, El Vilar

Juvenil B – CE Manresa B
Diumenge 03-12-2023, a les 16 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

CE Sabadell B – Juvenil A
Diumenge 03-12-2023, a les 16 h, Sabadell

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *