Propers partits del Planter Grana (16-17 de desembre)

32 enfrontaments de lliga i dos participacions a la fase final de la Tic Tac Cup

DEBUTANTS

Escola Valls A – Debutant B
Dissabte 16-12-2023, a les 11.30 h, Valls

Vila-seca B – Debutant A
Dissabte 16-12-2023, a les 10.30 h, Vila-seca

SUB 7

Sub7 A – Costa Daurada A
Dissabte 16-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 8

Sub8 C – Turo Mont-roig A
Dissabte 16-12-2023, a les 9.15 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Base Marc Bartra A – Sub8 B
Dissabte 16-12-2023, a les 10 h, Sant Jaume dels Domenys

Sant Pau A – Sub8 A
Dissabte 16-12-2023, a les 9 h, Camp Clar

SUB 9

Sub9 C
Descansa

Sub9 B – La Selva del Camp A
Dissabte 16-12-2023, a les 9.15 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub9 A – Base Pallaresos A
Dissabte 16-12-2023, a les 13.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 10

Sub10 E
Descansa

Alcover A – Sub10 D
Divendres 15-12-2023, a les 18.15 h, Alcover

UD Torredembarra A –  Sub10 C
Dimecres 13-12-2023, a les 18.45 h, Torredembarra

Riudoms A – Sub10 B
Dissabte 16-12-2023, a les 10 h, Riudoms

Base Pallaresos A – Sub10 A
Diumenge 17-12-2023, a les 10 h, Els Pallaresos

SUB 11

Sub11 C – Vendrell C
Dissabte 16-12-2023, a les 13.30, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub11 B – Vila-seca B
Diumenge 17-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub11 A – Vendrell A
Dissabte 16-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

SUB 12

Sub12 D – Espluga de Francolí A
Dissabte 16-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Sub12 C – Vendrell A
Diumenge 17-12-2023, a les 10.30 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Hospitalet de l’infant A – Sub12 B
Dissabte 06-12-2023, a les 10.15 h, L’Hospitalet de l’Infant

Sub12 A
Tic Tac Cup, Fase Final

INFANTILS

Fundació Pobla de Mafumet A- Infantil F
Diumenge 17-12-2023, a les 10 h, La Pobla de Mafumet

Roda de Berà – Infantil E
Dissabte 16-12-2023, a les 11.45 h, Roda de Berà

Salou A – Infantil D
Dissabte 16-12-2023, a les 13 h, Salou

Infantil C
Tic Tac Cup, Fase Final

Amposta A – Infantil B
Dissabte 16-12-2023, a les 15 h, Amposta

Infantil A – Gimnàstic Manresa A
Dissabte 16-12-2023, a les 13.30 h, Altafulla

CADETS

Cadet E – Creixell A
Diumenge 17-12-2023, a les 14 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Roda de Berà B – Cadet D
Dissabte 16-12-2023, a les 13.15 h, Roda de Berà

Cadet C – Floresta B
Diumenge 17-12-2023, a les 16 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Cadet B – Amposta A
Diumenge 17-12-2023, a les 12 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Cadet A – Escoa Gavà A
Dissabte 16-12-2023, a les 18 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

JUVENILS

Juvenil D – El Catllar B
Dissabte 16-12-2023, a les 19.45 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Juvenil C – Cambrils Unió B
Diumenge 17-12-2023, a les 19 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Blanca Suvur A – Juvenil B
Dissabte 16-12-2023, a les 19 h, Nou Pins Vens

Juvenil A – F.E. Grama A
Dissabte 16-12-2023, a les 16 h, instal·lació Gimnàstic de Tarragona

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *