Propers partits del Planter Grana (2-3 de març)

29 enfrontaments de lliga programats per aquest cap de setmana

DEBUTANTS

Debutants B – Salle Tarragona
Dissabte 02-03-2024, a les 11.30 h, Salle Tarragona

Debutants A
Descansa

SUB 7

Sub7 A
Descansa

SUB 8

Costa Daurada B – Sub8 C
Dissabte 02-03-2024, a les 9.15 h, Salou

Sant Pau B – Sub8 B
Dissabte 02-03-2024, a les 9 h, Camp Clar

Vila-seca A – Sub8 A
Dissabte 02-03-2024, a les 10.30 h, Vila-seca

SUB 9

Sub9 C – Base Pallaresos B
Diumenge 03-03-2024, a les 10 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub9 B – Fundació Reus A
Diumenge 03-03-2024, a les 10 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub9 A – Tortosa Ebre A
Dissabte 02-03-2024, a les 10.15 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

SUB 10

Sub10 E – Roda Berà B
Dissabte 02-03-2024, a les 9.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub10 D – Constantí A
Diumenge 03-03-2024, a les 11.15 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Floresta B – Sub10 C
Diumenge 03-03-2024, a les 10 h, La Floresta

Sub10 B – Vila-seca A
Diumenge 03-03-2024, a les 10 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Ampolla A – Sub10 A
Dissabte 02-03-2024, a les 10 h, L’ Ampolla

SUB 11

Sub11 C
Descansa

Sub11 B – Pare Manyanet A
Dissabte 02-03-2024, a les 9.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub11 A – Fundació Reus A
Dissabte 02-03-2024, a les 9.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

SUB 12

Sant Pau D – Sub12 D
Dissabte 02-03-2024, a les 10.10 h, Camp Clar

Escola SPSP A – Sub12 C
Dissabte 02-03-2024, a les 9 h, Sant Pere i Sant Pau

Alcover A – Sub12 B
Dissabte 02-03-2024, a les 9.45 h, Alcover

Base Pallaresos A – Sub12 A
Dissabte 02-03-2024, a les 9 h, Els Pallaresos

INFANTILS

Infantil F – San Salvador A
Dissabte 02-03-2024, a les 15 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Fundació Pobla A – Infantil E
Dissabte 02-03-2024, a les 14 h, Pobla de Mafumet

Vila-seca A – Infantil D
Dissabte 02-03-2024, a les 13 h, Vila-seca

Infantil C
Descansa

Infantil B
Ajornat

Infantil A – RCD Espanyol A
Dissabte 02-03-2024, a les 14.30 h, Altafulla

CADETS

Cadet E – Tarragona A
Diumenge 03-03-2024, a les 12.45 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Cadet D
Descansa

Cadet C – Vendrell A
Dissabte 02-03-2024, a les 17 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Cadet B – Floresta A
Dissabte 02-03-2024, a les 12 h,  Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Cadet A – Damm A
Dissabte 02-03-2024, a les 16 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

JUVENILS

Juvenil D – Cambrils Unió C (amistós)
Dissabte 02-03-2024, a les 18.15 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Juvenil C – Vila-seca A
Diumenge 03-03-2024, a les 16 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Fundació Reus A – Juvenil B
Diumenge 03-03-2024, a les 12 h, Districte V

Juvenil A – RCD Espanyol A
Dissabte 02-03-2024, a les 12.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *