Propers partits del Planter Grana (20-21 d’abril)

34 enfrontaments de lliga programats per aquest cap de setmana

DEBUTANTS

Creixell – Debutants B
Dissabte 20-04-2024, a les 10 h, El Creixell

Vila-seca A – Debutants A
Diumenge 21-04-2024, a les 13.20 h, Vila-seca

SUB 7

Sub7 A – Fundació Pobla Mafumet A
Diumenge 21-04-2024, a les 9.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

SUB 8

Sub8 C
Descansa

Sub8 B – Base Marc Bartra A
Diumenge 21-04-2024, a les 10.15  h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub8 A – Sant Pau A
Diumenge 21-04-2024, a les 9 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

SUB 9

Turó Mont-roig A – Sub9 C
Dissabte 20-04-2024, a les 9 h, Turó

Selva del Camp A – Sub9 B
Dissabte 20-04-2024, a les 10 h, La Selva del Camp

Floresta A – Sub9 A
Dissabte 20-04-2024, a les 10.45 h, La Floresta

SUB 10

Sub10 E – Espluga Francolí A
Diumenge 21-04-2024, a les 10.15 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub10 D
Descansa

Catllar A – Sub10 C
Dissabte 20-04-2024, a les 9.30 h, El Catllar

Sub10 B – Costa Daurada A
Dissabte 20-04-2024, a les 9 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub10 A – Floresta A
Dissabte 20-04-2024, a les 9 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

SUB 11

Sub11 C – Morell A
Diumenge 21-04-2024, a les 9.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Vila-seca B – Sub11 B
Diumenge 21-04-2024, a les 10.30 h, Vila-seca

Tortosa Ebre A – Sub11 A
Dissabte 20-04-2024, a les 11 h, Tortosa

SUB 12

Espluga Francolí A – Sub12 D
Dissabte 20-04-2024, a les 12 h, Espluga de Francolí

Catllar A – Sub12 C
Diumenge 21-04-2024, a les 10.15 h, El Catllar

Sub12 B – Montblanc A
Dissabte 20-04-2024, a les 10.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Sub12 A – Torreforta A
Dissabte 20-04.-2024, a les 10.30 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

INFANTILS

Infantil F – Fundació Pobla Mafumet A
Dissabte 20-04-2024, a les 16 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Infantil E – Roda Berà B
Dissabte 20-04-2024, a les 16 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Costa Daurada A – Infantil D
Dissabte 20-04-2024, a les 18.30 h, Municipal Salou

Infantil C – Cambrils Unió B
Dissabte 20-04-2024, a les 12 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Infantil B – Canonja
Dissabte 20-04-2024, a les 10 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Atlètic Sant Just A – Infantil A
Diumenge 21-04-2024, a les 16 h, Sant Just

CADETS

Altafulla B – Cadet E
Diumenge 21-04-2024, a les 15.30 h, Altafulla

Cadet D – Vendrell B
Dissabte 20-04-2024, a les 18 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Cadet C – Escola SPSP
Diumenge 21-04-2024, a les 17 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Martorell A – Cadet B
Dissabte 20-04-2024, a les 12.30 h, Martorell

Cornellà A – Cadet A
Dissabte 20-04-2024, a les 18.20 h, Cornellà

JUVENILS

Catllar B – Juvenil D
Dissabte 20–04-2024, a les 14 h, El Catllar

Vendrell A – Juvenil C
Dissabte 20-04-2024, a les 20 h, El Vendrell

Juvenil B – Amposta A
Diumenge 21-04-2024, a les 17 h, Ciutat Esportiva Gimnàstic de Tarragona

Martinenc A – Juvenil A
Dissabte 20-04-2024, a les 18 h, Martinenc

Font: Gimnàstic de Tarragona

Comparteix a les teves xarxes socials!

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *